• Zirve
GÜNDEM Haber Girişi : 30 Mayıs 2017 16:04

Recep Şeker’den K.A.İ.H.L. Ziyareti

Karaman İmam Hatip Lisesi mezunu olan Karaman Milletvekili Recep Şeker mezun olduğu Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesine bir nezaket ziyaretinde bulunarak okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

Milletvekili Recep Şeker hayatının en güzel yedi yılının geçtiği okulunda bulunmaktan dolayı çok memnun olduğunu söyleyerek hafızasında tarifi zor hatıralarının canlandığını ifade etti.

50 yılı geride bırakan köklü bir mazisi olan Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun olmaktan büyük bir gurur duyduğunu ifade eden Şeker, Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesinin tekrar bir cazibe merkezi olması gerektiğini vurguladı.

Okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelen milletvekili Şeker, sahada olan ve gecesini gündüzüne katan öğretmen ve idarecilerle bir sohbet havasında eğitimin sorunlarını gerçekleştirdi.

Recep Şeker, kendisinin yapabileceği her türlü maddi ve manevi desteğe hazır olduğunu ifade ederek Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesindeki öğretmen-öğrenci-veli ve idareci arasındaki uyum ve samimiyetten dolayı teşekkür etti.

Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesinin 50.yılında çıkarmış olduğu İNŞİRAH dergisini ve 50.yıla özel Ramazan imsakiyesini okul müdürü, Recep Şeker’e takdim ettiler.

Okul müdürü Yusuf SALIK, Karaman Milletvekili Recep Şeker’i, mezun olduğu kendi okulunda ağırlamaktan dolayı büyük bir onur duyduklarını bu ziyarette okulun 50.yılında yapılacak faaliyetleri de istişare ettiklerini söyleyerek Recep Şeker’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.