• Zirve
GÜNDEM Haber Girişi : 14 Şubat 2020 12:43

ALİ ÖZARSLAN SEÇİM ÇALIŞMASINA HIZ VERDİ

Karaman’da 1 Mart 2020’de yapılacak olan Yunus Emre Mahallesi Muhtarlık Seçimleri için adayların çalışmaları da hız kazandı.

MUHTAR ADAYI GENÇ AZA KADROSU İLE HİZMETE TALİP OLDU

Muhtar adaylarından esnaflık yapan Ali Özarslan, genç aza adayları ile birlikte yola çıkarak Yunus Emre Mahallesine hizmet edebilmek için destek seçmenlerinden destek arayışlarını sürdürüyor.

Ali Özarslan’ın aza aday kadrosunda  Okul Görevlisi Şeyda Nur Eski, Özel Güvenlikçi Murat Üzüm, Emekli Ömer Arpagünü, ve esnaf ve iş yeri sahibi Ayhan Özdemir, Ali Mavi, Mehmet Sarıkaya, Saffet Bozkurt ve Mustafa Kaymak yer alıyor.

Genç ve dinamik bir kadroya sahip olduğu gözlenen Muhtar Adayı Ali Özarslan ve ekibi ay sonu yapılacak olan muhtarlık seçimleri için plan proje ve hedeflerini belirledi. Bu doğrultuda Yunus Emre Mahallesinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Ali Özarslan, Yunus Emre Mahallesinin beklenenin üzerinde hizmet alabilmesi için ellerinden gelen her türlü çaba ve gayreti sarf edeceklerini dile getirdi.

Öte yandan Muhtar adayı Ali Özarslan seçim çalışmalarını yürüttüğü Yunus Emre Mahallesi ve TOKİ’ler bölgesinde güler yüzlü çalışmaları ile dikkat çekerken, seçmenlerin de beğenisini kazanmaya başladığı gözlendi.